Yap Boz Oyunları → Rachel Holmes Oyunu

Rachel Holmes Oyunu
(İngilizce Adı: Rachel Holmes)
Tam Ekran Oyna
Rachel Holmes
Rachel Holmes Oyununun Açıklaması

Rachel Holmes Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Dünyanın her yerinde garip şeyler olmaya devam ediyor! Birisi farklı yerlerde fotoğraf çekiyor ve insanları orijinalleri olabildiğince hızlı bulmaya zorluyor. Rachel Holmes zaten davada ama senin yardımına ihtiyacı var! Binlerce resme bakarken ve diğer dedektiflerle rekabet ederken farklılıkları birlikte tespit edebilirsiniz. Dünyayı dolaşın, tüm farklılıkları çevrimiçi olarak bulun ve Rachel Holmes'a bu gizemi çözmesinde yardımcı olun. Acele et! Herkes en iyi olmak ve oraya önce ulaşmak ister.
Bu oyun tam size göre: .etrafa bakmayı ve dünyayı her ayrıntısıyla takdir etmeyi seviyorsanız, .eğlenirken beyninizi aktif ve çevik tutmayı tercih ediyorsanız, .kendinize meydan okumak ve rekabet etmek için yaşıyorsanız. diğer meraklılarla, .sadece rahatlamak ve eğlenceli bir şeyler yapmak istiyorsanız.
Liste uzayıp gidiyor ama vaktin yok. Rachel Holmes oyunda zaten sizi bekliyor. Şimdi oyna!
Talimatlar:
İki resmi dikkatlice karşılaştırın;
Rakipten önce tüm farklılıklara dokunun;
Yol boyunca değerli ödüller toplayın;
Hoş grafiklerin ve pürüzsüz kontrollerin keyfini çıkarın;
İpuçları toplamak için dedektif araçlarınızı kullanın;
Farklı zorluk seviyelerinde tonlarca tamamlayın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.