Yarış Oyunları → Yarış Ufku Oyunu

Yarış Ufku Oyunu
(İngilizce Adı: Racing Horizon)
Tam Ekran Oyna
Yarış Ufku
Yarış Ufku Oyununun Açıklaması

Yarış Ufku Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Racing Horizon, süper güçlü arabanızla sürekli olarak otoyol trafiğinde yarıştığınız 3D ve sınırsız bir yarış oyunudur. Oyun, çeşitli spor araba modelleri ve çeşitli yükseltme seçenekleri içerir. Çok uzun bir otoyol yarışçılığı kariyerine başlayabilir veya sonsuz bir haritada araba kullanabilirsiniz. Ayrıca bir polis kovalamaca görevine de katılabilirsiniz. Çeşitli otoyol yarış haritaları ve çeşitli arabalar ve oyun modları sizi bekliyor! Hadi gidelim!
Talimatlar:
Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI"
NO: "N"
Kamerayı değiştir: "C"
Arabanızı çarpmadan bitiş çizgisine götürmeye çalışın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.