Yarış Oyunları → Gerçek Sürüklenme Yarış Oyunu

Gerçek Sürüklenme Yarış Oyunu
(İngilizce Adı: Real Drift Racing)
Tam Ekran Oyna
Gerçek Sürüklenme Yarış
Gerçek Sürüklenme Yarış Oyununun Açıklaması

Gerçek Sürüklenme Yarış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Burada aslında bir araba sürüklenen sürüş simülasyon oyunu değil, 3 boyutlu çizgi film araba modelleri ve platform parkurları ile ustaca bir tekerlekli arcade oyunu. Arabanız otomatik olarak ileri gidecektir. Her seviyede farklı eğrileri aşmak için drift zamanlamasını kontrol etmeniz gerekiyor. Bitiş çizgisine her zaman güvenli ve hızlı bir şekilde varmanıza sevindim!
Talimatlar:
sürüklenmek için basılı tutunGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.