Macera Oyunları → Kırmızı Top 5 Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Superheroes Yapboz Fare Boyama Gatogifts Stres Çarkı Boyama Kitabı Süper Beyzbol Pop Taşı 2 Ticaret Simülatörü Çılgın Makineler
Kırmızı Top 5 Oyunu
Oyun yükleniyor...
Kırmızı Top 5
Kırmızı Top 5 Oyununun Açıklaması

Kırmızı Top 5 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Acele edin, sevdiğiniz kırmızı macera top oyunu en son sürüm Red Bounce Ball 5: Jump Ball Adventure ile geri döndü. Top serüveni tarafından bu topa kırmızı macera topu 5 yönlendirin. Şimdiye kadar en iyi top oyunu! Talimatlar: Red Bounce Ball 5 nasıl oynanır: Red Jump Ball Macera: - Topu yuvarlamak için sağ ve sol ok tuşlarını kullanın - Topu atlamak için yukarı ok tuşunu kullanın - Zıplayan topu tehlikeli engellerin önünde durdurmak için aşağı ok tuşunu kullanın. - Topu yuvarlarken yeterli sayıda sarı yıldız alın - Topa topu yönlendirmek için büyülü bir kapı bulun, bir sonraki seviyeye geçin - Arpaları olan kutuları toplamayı unutmayın - Daha zor ama ilginç seviyelerde kendinize sorun.


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318