Reklam Sirketi Oyunu | Bedava Strateji Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Ölü Çubuklar Helis Atlama Advanced Korkusuz Motorcu: Dağ Macerası Samuray Efsanesi Slenderman (Narin Adam) Ölmeli: Terkedilmiş Mezarlık Ludo (Dama Benzeri Bir Oyun) Klasik Tuğlaları Geometri Karmaşası
Reklam Sirketi Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Reklam Sirketi Reklam Sirketi Oyununun Açıklaması
Reklam Sirketi Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Strateji Oyunları kategorisinde yer alır. Is hayatinizin belkide ilk deneyimini bu oyun ile yasayacaksiniz, Bir reklam ve tanitim sirketinde yönetici pozisyonunda ise basliyorsunuz, altinizda çalisacak takimi olusturup yeni projelere imza atacak ve kariyerinizde yükselirken bolbol da para kazanacaksiniz yada isi batirip iflas bayragini çekeceksiniz. Ekrandaki yönegelere uyarak Oyunu mouse ve sol tiklamayla oynayabilirsiniz. Iyi eglenceler..

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.