Yap Boz Oyunları → Kurtarma Sevimli Küçük Kız Oyunu

Kurtarma Sevimli Küçük Kız Oyunu
(İngilizce Adı: Rescue The Cute Little Girl)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Kurtarma Sevimli Küçük Kız
Kurtarma Sevimli Küçük Kız Oyununun Açıklaması

Kurtarma Sevimli Küçük Kız Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Tekrar hoş geldiniz, kaçanlar! Bu oyunun hikayesi, Sophia şirin bir kızdır, ne yazık ki evde mahsur kalmıştır. Size ailesinin neredeyse üç günlüğüne tatil için ayrıldığını söyledi. Çok aç ama evden çıkamıyor. Yardım istedin ama o yardım yarına kadar gelmeyecek. O zavallı küçük kızı bu tür bir durumla evin içinde bırakamazsın. Bu nedenle, küçük kızı kurtarmanın bir yolunu bulmalısın. Evin etrafında öğeler var, Gizli nesneleri bulun ve kapıyı açmak için bulmacaları çözün. Küçük kızın bir an önce kaçmasına yardım etmeye çalışın, böylece ailesiyle nasıl iletişime geçebileceğinizi konuşabilirsiniz. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!
Talimatlar:
fare/dokunmatik ekranGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.