Aksiyon Oyunları → Şeytanın Evi Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Noel Noel Baba Klondike Fantezi Kızlar Bilgi Yarışması Bilgi Yarışması Amnezi Gerçek Metro Korkusu Pingbol Katil Jeff Ve Slendrina Çocuklar Gizli Yıldız
Şeytanın Evi Oyunu
Oyun yükleniyor...
Şeytanın Evi
Şeytanın Evi Oyununun Açıklaması

Şeytanın Evi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

- Kötülük Residence FPS zombi shooter oyunu.
- İyi hikaye ile hızlı hareket.
- Tamamlanması gereken 20 seviye.
- 3 çeşit silah.
- 10 çeşit Zombiler!
- Alması ve oynaması kolay sezgisel kontroller
- İyi 3D grafikler.
- Resident Evil fan oyunu yaptı.
Tepelerdeki büyük konakta garip olaylar bildirildi.
Asker sizi en kısa sürede araştırıp rapor etmenizi istedi.
Hayatta kalacak mısın?
Talimatlar:
Dolaşmak için WASD
Etrafına Bakmak İçin Fare
Ateşlemek için Sol Fare Düğmesi
Nişan almak için sağ fare tuşu
Silah değiştirmek için fare tekerleği
Bombası için G
Yeniden Yüklenecek R
Pickup Öğelerine F
Koşmak için Sola Kaydırma
CTRL'den Crouch'a bıraktı
Eğilimli X
Melee için V
Atlanacak Alan


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318