Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Aksiyon Oyunları → Robot Kahraman Şehir Simülatörü 3D Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Çocuklar Hafıza Öğrenme Peugeot 208 Bulmaca Kelimeler Ailesi Prenses Çorbası Mutfak Peri Makyajı Ateş Klanları Çatışması Yolları Bağlayın Bff Fantastik Yaz Stili
Robot Kahraman Şehir Simülatörü 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Robot Hero City Simulator 3D)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Robot Kahraman Şehir Simülatörü 3D
Robot Kahraman Şehir Simülatörü 3D Oyununun Açıklaması

Robot Kahraman Şehir Simülatörü 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.


Robot birçok heyecan verici görevi tamamlayacaktır. Şehrin üzerinde bir jet paketi ile uçacak, bazukadan ateş edecek, polis ve ordudan kaçacak. Şehirde hayatta kalabilmek için robotun dev bir çekiç, balta, mızrak, kılıç ve diğer silahlar gibi silahları var. Robot için birçok yükseltme mevcut. Örneğin, gücü, yaşam noktalarını, hızını, bonus puanları ve madeni paraları, jet pack ve bazuka'yı kullanarak zamanı yükseltebilirsiniz.
Talimatlar:
“WASD” hareket ettirmek, “sol fare düğmesi” saldırmak içinGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.