Platform Oyunları → İp Vuruşu Online Oyunu

İp Vuruşu Online Oyunu
(İngilizce Adı: Rope Slash Online)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
İp Vuruşu Online
İp Vuruşu Online Oyununun Açıklaması

İp Vuruşu Online Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

İpi kesmek ve topu serbest bırakmak için parmağınızı kullanın. Bir seviyeyi tamamlamak için tüm kutuları parçala!
Bu basit ve eğlenceli arcade bulmacasının birçok seviyesinin keyfini çıkarın, topu kontrol edin ve seviyeleri tamamlamak için tüm kutuları yok edin. Topu farklı engeller arasında yönlendirmek için fiziği kullanın ve farklı yönlerde hareket etmek için halatları kesin, hareketli platformları kullanın ve bu harika oyunun tadını çıkarın!
Talimatlar:
bilgisayar kontrolleri:
Halatları kesmek için farenin sol tuşunu kullanın.
Mobil ve Tablet kontrolleri:
İpleri kesmek için dokunun ve kaydırın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.