Ameliyat Oyunları → Korkunç Büyükanne: Korku Büyükanneleri Oyunu

Korkunç Büyükanne: Korku Büyükanneleri Oyunu
(İngilizce Adı: Scary Granny : Horror Granny Games)
Tam Ekran Oyna
Korkunç Büyükanne: Korku Büyükanneleri
Korkunç Büyükanne: Korku Büyükanneleri Oyununun Açıklaması

Korkunç Büyükanne: Korku Büyükanneleri Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Ameliyat Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu korkunç bir perili hayalet evde sıkışmış bir kaçış planı oyunudur. Anahtarları ve tam seviyeyi seçmeniz gerekiyor. Küçük hareketleriniz tehlikeyi arayabileceğinden dikkatli olmalısınız.
Talimatlar:
- klavye ok tuşları ile oynaGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.