Flash → Okul Otobüs Driving Sim Oyunu

Okul Otobüs Driving Sim Oyunu
(İngilizce Adı: School Bus Game Driving Sim)
Tam Ekran Oyna
Okul Otobüs Driving Sim
Okul Otobüs Driving Sim Oyununun Açıklaması

Okul Otobüs Driving Sim Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Şehirdeki otoyollar aracılığıyla çocukları okuldan eve götürün ve bırakın. Şehrin her yerine gidin ve çocukların ulaşım görevini yapın. Güvende kalın ve sürün!
Tanım:
Bir okul otobüsü sürmenin ve çocukları okula götürmede onlara hizmet etmenin gerçek keyfini oynayın ve yaşayın. Zamanında gelin ve kendinizin ve çocuğunuzun güvenliğinden emin olun.
Bu okul otobüsü simülatör oyununda, okul çocuklarını kapılarına alıp bırakmak için sürüş görevinizi yapmalısınız.
Talimatlar:
W -Hızlanma, S -Geri, A -Sola Yönlendirme, D -Sağa Yönlendirme,
Ok Tuşları, hızlanma, geri, sola yönlendirme, sağa yönlendirme
P-Duraklatma, Boşluk - El Freni, C - kamerayı değiştirme, H - KornaGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.