Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yap Boz Oyunları → Deniz Dünya Collection Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Giydirme Yarışması Çok Farklı Prenses Bulmaca Doodle Koyun Prensesler Çamaşırlar Takas Çocuklar Çiftliği Eğlence Lara Ve Kafatası Altın Pop Acelesi Pedal Arabalar Yapboz
Deniz Dünya Collection Oyunu
(İngilizce Adı: Sea World Collection)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Deniz Dünya Collection
Deniz Dünya Collection Oyununun Açıklaması

Deniz Dünya Collection Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu html5 oyunda deniz dünya öğeleri toplayın. Başlamak için herhangi bir deniz öğesine basın. Şimdi 'fare veya parmak ucunu' aynı bitişik öğeler üzerinde hareket ettirin (yatay, dikey veya çapraz). En az 3 öğe seçin. Eşleştirmek için fare düğmesini bırakın. Her 6. eşya bir bonus verecektir. 7'den fazla ürün size bir zaman bonusu verecektir. Hedef deniz eşyalarını zaman içinde toplayın yoksa oyunu kaybedersiniz. Oynayabileceğin maksimum seviye nedir?
Talimatlar:
Bu html5 deniz dünya oyunları oynamak için fareyi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.