Şeker Canavarı Oyunu | Bedava Mario Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Dinozorlar Dünyası Gizli Yumurtalar II Ellie Fairytale Prenses Playheads Kafa Futbolu Tüm Dünya Kupası Ninja Eylem 2 Minicars Futbolu Sonsuz Heliks Atlama Madmen Yarışı Saygısız Canavar
Şeker Canavarı Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Oyun yükleniyor...
Şeker Canavarı Şeker Canavarı Oyununun Açıklaması
Şeker Canavarı Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Mario Oyunları kategorisinde yer alır. Şeker canavarı kimsenin bilmediği uzak diyarlarda yer alan Şekeristan'a giden yolu keşfetti! Ne mutlu bir gün! Artık istediği kadar şeker yiyebilir! Tek yapması gereken Şekeristan'ın tuzaklarına yakalanmamak! Haydi şeker canavarına bir iyilik yapalım ve bu engelleri aşmasına yardım edelim! İlerlemek için sağ ve sol ok tuşlarını, zıplamak için yukarı ok tuşunu kullanın.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.