Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Platform Oyunları → Şekil Arasında Su Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Vegetables Çin Kartları (Mahjong) Connection Vahşi Hayvan Avcılık Deneme Sürüşü Kaza Yapmış Optical İllusion Bariyer Cadılar Bayramı Okçu Neon 2048
Şekil Arasında Su Oyunu
(İngilizce Adı: Shape of Water)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Şekil Arasında Su
Şekil Arasında Su Oyununun Açıklaması

Şekil Arasında Su Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Shape of Water her yaşa uygun eğlenceli ve zorlu bir oyundur. Suyun şekle gelmesi için yol yapmalı ve yeni bir seviyeye girmek için şekli tahmin etmelisiniz. Bir yol yapmak ve iyi su akışı sağlamak için geometri şekillerini kullanın. Biçimsiz çok suya damlatmaktan kaçının yoksa seviyeyi yeniden başlatmanız gerekir. Dokuz seviye eğlence, peki ne bekliyorsunuz? Oynamaya başlayın ve eğlenin. Oynamak için daha eğlenceli oyunlar için geri gelin.
Talimatlar:
Oynamak için fare veya dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.