Aksiyon Oyunları → Slenderman Geçmişi İkinci Dünya Savaşı Meçhul Korku Oyunu

Slenderman Geçmişi İkinci Dünya Savaşı Meçhul Korku Oyunu
(İngilizce Adı: Slenderman History WWII Faceless Horror)
Tam Ekran Oyna
Slenderman Geçmişi İkinci Dünya Savaşı Meçhul Korku
Slenderman Geçmişi İkinci Dünya Savaşı Meçhul Korku Oyununun Açıklaması

Slenderman Geçmişi İkinci Dünya Savaşı Meçhul Korku Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Naziler her zaman harika kötülükler yaptılar ve iyi sebeplerle.
2. Dünya Savaşı sırasında, askerleri üzerinde bir dizi tıbbi deney yaptılar, ve süper bir asker yapmaya çalışıyorlardı. Occult ile!
Güçlü antik eserle onlar şeytanı çağırıyorlar.
Adı Slenderman !!!
Nazi üssüne sızmak,
gizli sığınağı bulmak ve kurtarmak iki evrak çantasıİyi şanslar!
Talimatlar:
Dolaşmak için WASD
Dolaşmak için fare
Dolamak için sol fare düğmesi
Sağ Fare Düğmesi

Fare Tekerleği Silahları Değiştirmek için
Bombalar için G

Yeniden Yüklemek için

Eşyaları Toplamak için Sollamak> X Prone e> V Melee'ye
ZıplaGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.