Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Önerilen oyunlar
Tapınak Geçişi Uçak Dating Parti Bebek Hazel İlk Yağmur Bilardo 8 Top Suv Klasik Araba Otopark Gerçek Driving Boyama Çiftlik Hayvanları Sarmal Rulo
Slimoban Oyunu
(İngilizce Adı: Slimoban)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Slimoban
Slimoban Oyununun Açıklaması

Slimoban Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Slimoban, sümüklü sokobanın bir çeşididir. Ancak taşımanız gereken kutuların yanı sıra, bir ateş topuyla ya da suya atarak kaçabileceğiniz, yok edebileceğiniz canavarlar da var. Oyunda üç tür sümük vardır: yeşil olanlar hareketsiz dururlar, ateş topuyla yok edilemezler, ancak suya itilebilirler. Mavi sümükler ana karakteri kovalar ve tıpkı yeşil olanlar gibi ateş topuyla yok edilerek suya atılabilirler. Kırmızı balçıklar sizi kovalar ve sadece suya itilebilirler.
Ateş topları da blokları hareket ettirebilir. Bloklar suya düşerse hem suyu hem de kendilerini yok ederler. Bazı sümükler aynı şeyi yapar, diğerleri sadece boğulur. Ateş topu sihirli şişeleri ve anahtarları da batabilir.
Oyunun 30 seviyesi var.
Talimatlar:
Hareketler - oklar, WASD, ekran düğmeleri
Boşta - boşluk, boşta düğmesi.
Vur - tıklayın / dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.