Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Aksiyon Oyunları → Bütün Bu F ... Hayvanları Parçala Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Tuğla Çıkışı Macerası Okçuluk: Ok Ve Yay Basketbol Kuvvetli Vuruş KÜRESEL ETKİ Bebek Hazel Saç Günü İmkansız Tracks Jeep Dublörler Driving Hayvan Kabarcık Kurabiye Adam Macera
Bütün Bu F ... Hayvanları Parçala Oyunu
(İngilizce Adı: Smash all these F... animals)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Bütün Bu F ... Hayvanları Parçala
Bütün Bu F ... Hayvanları Parçala Oyununun Açıklaması

Bütün Bu F ... Hayvanları Parçala Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Tüm Bu F *** Smash Hayvanlar, ekranın üstünden aşağıya doğru bir orman hayvanları akışının geçeceği bir arcade oyunu. Sadece üç sağlık puanınız var ve ekranın altına ulaşan her hayvan bir tanesini kaybedecek. Bunlardan kurtulmak istiyorsan, sadece onlara dokunman gerekir. Tek bir vuruşta birden fazla düşmanı imha etmek için korkunç büyüler de kullanabilirsiniz.
Talimatlar:
Her seviye daha hızlı ve daha hızlı olacak ve hareketleri daha fazla tahmin edilemeyecek yeni düşmanları getirecek. Bu küçük küçük piçleri ezerek parçalayın ve kaosun ve kötülüğün ustası olarak saygınlığınızı yeniden kazanın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.