Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Spor Oyunları → Futbol Blazt Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Gezegen Saldırı Tıklayıcısı Vur Adam 100% Mavi Casino | Yakpi Hayvanlar Boyama Kitabı Dama Benzeri Bir Oyun Arap Prenses Giydirme Yılbaşı Çin Kartları (Mahjong) 2019 Lüks
Futbol Blazt Oyunu
(İngilizce Adı: Soccer Blazt)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Futbol Blazt
Futbol Blazt Oyununun Açıklaması

Futbol Blazt Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Spor Oyunları kategorisinde yer alır.

Daha önce oynadığınız tüm futbol oyunlarını unutun. Bu futbol oyununda, süper güçleri olan kahramanların, bir arkadaşına veya CPU'ya karşı kazandığı zafer için mücadele ediyorsun. Amacınız hem kendi özel güçlerinizi kullanarak rakibinizi şaşırtmak hem de gol atmakla zaferi yaşamak. Bu oyunda, altı süper güçlü karakter sizi bekliyor olacak. Bu bölümde bazı oyunlar kazanabiliyorsanız, son iki karakter “Lig” bölümünde açılabilir.
Talimatlar:
Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Taşı: “W, S”
Özel saldırılar: “H, G”
2. Oyuncu:
Taşı: “YUKARI ve AŞAĞI OK tuşlarını”
Özel saldırılar: “K, L”
İyi eğlenceler!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.