Yap Boz Oyunları → Asker Kedi Oğlan Kaçış Oyunu

Asker Kedi Oğlan Kaçış Oyunu
(İngilizce Adı: Soldier Cat Boy Escape)
Tam Ekran Oyna
Asker Kedi Oğlan Kaçış
Asker Kedi Oğlan Kaçış Oyununun Açıklaması

Asker Kedi Oğlan Kaçış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Güzel bir köyde bir kedi çocuk yaşıyordu. Asker kedi çocuk çok mutlu olmuş ve çok güzel olmuş. Asker kedi çocuk beklenmedik bir şekilde bir gün bir evde mahsur kaldı. Asker kedi çocuğu oradan kurtarmalısın. Asker kedi çocuğu oradan kurtarmak için, gizli ipuçları olan tüm noktaları bulmanıza yardımcı olacaktır. Tüm maskeler doğru bir şekilde gizlenmiş ve orada mahsur kalan asker kedi çocuk ve oyunu kazandığınız için mutlusunuz. Bu oyun, depresyonu tedavi etmek için tasarlanmıştır ve tüm eğlence ve keyif sayesinde. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.