Flash → Uzay Tatlı Çörek Oyunu

Uzay Tatlı Çörek Oyunu
(İngilizce Adı: Space Donut)
Tam Ekran Oyna
Uzay Tatlı Çörek
Uzay Tatlı Çörek Oyununun Açıklaması

Uzay Tatlı Çörek Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Space Donut, sıradan bir uzay nişancı oyunudur. Yalnız çörek kontrolünü elinize alın. Önce astronotları yendiğinizden emin olun. Sonra uzaylı patronu yen. Eğlenceli ve Bağımlılık Yapıcı.
Talimatlar:
Seviye kontrolleri. çörek yukarı ve aşağı hareket ettirmek için *boşluk çubuğuna* dokunun. Patron Kontrolleri. Çörekleri ileri geri hareket ettirmek için *okları* kullanın. Dokunmatik kontroller. Yukarı ve aşağı hareket etmek için seviye *ekranda herhangi bir yere dokunun*. Patron * sola hareket etmek için ekranın sol tarafına dokunun *. Sağa hareket etmek için *ekranın sağ tarafına dokunun*.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.