Yarış Oyunları → Sürat Teknesi Aşırı Yarış Oyunu

Sürat Teknesi Aşırı Yarış Oyunu
(İngilizce Adı: Speed Boat Extreme Racing)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Sürat Teknesi Aşırı Yarış
Sürat Teknesi Aşırı Yarış Oyununun Açıklaması

Sürat Teknesi Aşırı Yarış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Hiç kendi sürat teknenizi sürmek istediniz mi? Speed Boat Extreme Race oyunu ile en iyi supersport sürat tekneleri ile okyanusa yelken açıyorsunuz! Oyun, beş farklı sürat teknesi ve altı farklı yarış haritası ve büyük bir ücretsiz sürüş ve dublör haritası ile birlikte geliyor. Oyun hem tek kişilik hem de iki kişilik olarak oynanmaktadır. Oyunun başında, sürat teknelerinden üçü kilitlenecektir. Bu teknelerin kilidini iki oyunculu veya tek oyunculu yarış modunda yarışlara katılarak açabilirsiniz. Her teknenin direksiyon kapasitesi ve maksimum hız kapasitesi gibi kendine has özellikleri vardır. Teknenizi ücretsiz bir sürüş haritası üzerinde dilediğiniz gibi kullanabilir ve rampaların üzerinden atlayarak ve dünya üzerinde uçarak tehlikeli hareketler yapabilirsiniz. Bu harika iki oyunculu sürat teknesi yarış oyunu için bir arkadaşınızı arayın ve eğlence başlasın!
Talimatlar:
Tek Oyuncu Modu:
Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI"
NO: "F"
Yeniden Başlatma Konumu: "R"
Geriye bak: "T"
Kamera Konumunu Değiştir: "C"
İki Oyuncu Modu:
Oyuncu 1:
Taşı: "W,A,S,D"
NO: "F"
Yeniden Başlatma Konumu: "R"
Geriye bak: "T"
Kamera Konumunu Değiştir: "C"
Oyuncu 2:
Taşı: "OK TUŞLARI"
NO: "K"
Kamerayı Değiştir: "P"
Yeniden Başlatma Konumu: "O"
Geriye bak: "L"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.