3 Boyutlu (3D) Oyunlar → Kalamar Saklambaç Oyunu

Kalamar Saklambaç Oyunu
(İngilizce Adı: Squidly Game Hide And Seek)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Kalamar Saklambaç
Kalamar Saklambaç Oyununun Açıklaması

Kalamar Saklambaç Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 3 Boyutlu (3D) Oyunlar kategorisinde yer alır.

Squidly Game: Hide-and-Seek, kalamar oyunu temalı bir saklambaç oyunudur. Yakalayıcı veya kaçan olarak oynayabilirsiniz. Yakalayıcı olduğunuzda, oyunun üç turunda tüm kaçışları yakalamanız gerekir. Kaçak olduğunuzda, üç rauntta bir kez bile yakalanmamalısınız! Hazır mısın? En iyi yakalayıcı veya kaçan ol!
Talimatlar:
WSAD taşımak içinGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.