3 Boyutlu (3D) Oyunlar → Yığın Çarpışma Topu Oyunu

Yığın Çarpışma Topu Oyunu
(İngilizce Adı: Stack Crash Ball)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Yığın Çarpışma Topu
Yığın Çarpışma Topu Oyununun Açıklaması

Yığın Çarpışma Topu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 3 Boyutlu (3D) Oyunlar kategorisinde yer alır.

Stack Crash Ball, oyuncuların sonuna ulaşmak için dönen sarmal yığınları arasında ezdiği, çarptığı ve zıpladığı 3 boyutlu gündelik bir oyundur.
Ses kolay mı? Dilersin!!
Topunuz, inişini engelleyen renkli yığınların arasından bir tuğla gibi parçalanır, ancak siyah bir tanesine çarparsanız her şey biter! Topun paramparça oluyor ve düşmeye yeniden başlaman gerekiyor.
Ancak siyah yığınlar bile tam hızda düşen bir ateş topuyla boy ölçüşemez! Stratejinizi seçin: bir deli gibi hızlanın veya durun ve bir sonraki yuvarlanma ve zıplama şansınızı bekleyin.
Stack Crash Ball süper eğlenceli ve bağımlılık yapan tek dokunuşla gündelik bir oyundur.
Ekrana basılı tutun ve engellere dokunmadan topun düşmesine izin verin! Kombo yapmak ve siyah yığınları kırmak için mümkün olduğunca uzun süre tutun. Topun sarmal yığınlarından düşmesine izin verin.
Talimatlar:
Nasıl oynanır
- Topun düşme oranını artırmak için parmağınızı tutmanız yeterli.
- Siyah yığınları kırmayın veya dokunmayın.
- Dokunma Eylemi Sürekli Olduğunda Yığın Topu Ateş Topuna Dönüşüyor.
- Topunuzun kulenin dibine ulaşmasına yardım edin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.