2 Kişilik Oyunlar → Çöp Adam Düellosu: Savaş Oyunu

Çöp Adam Düellosu: Savaş Oyunu
(İngilizce Adı: Stick Duel: The War)
Tam Ekran Oyna
Çöp Adam Düellosu: Savaş
Çöp Adam Düellosu: Savaş Oyununun Açıklaması

Çöp Adam Düellosu: Savaş Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde yer alır.

Stick Duel serisi The War bölümüyle devam ediyor. Yeni oyunda yepyeni fizikler, silahlar ve seviyeler hazır. İster CPU'ya karşı ister arkadaşınıza karşı oynayın, amaç 5 tur alarak oyunu kazanmaktır. Silahların avantaj ve dezavantajlarını ve 20 farklı haritanın tasarımını göz önünde bulundurarak oynayın. Yangın havuzlarından ve tuzaklardan uzak durun!
Talimatlar:
Oyuncu 1
Taşı: "OK TUŞLARI"
Çift Atlama: "YUKARI + YUKARI"
Vuruş: "L"
Oyuncu 2
Taşı: "W,A,S,D"
Çift Atlama: "W+W"
Vuruş: "F"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.