2 Kişilik Oyunlar → Çöp Adam Savaşçı Kahraman Savaşı Oyunu

Çöp Adam Savaşçı Kahraman Savaşı Oyunu
(İngilizce Adı: Stick Warrior Hero Battle)
Tam Ekran Oyna
Çöp Adam Savaşçı Kahraman Savaşı
Çöp Adam Savaşçı Kahraman Savaşı Oyununun Açıklaması

Çöp Adam Savaşçı Kahraman Savaşı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde yer alır.

Stick Ragdolls'un savaşı, Stick Warriors Hero Battle oyunu ile çeşitli tehlikeli arenalarda başlıyor! Bu çöp adamlar, çöp adam topluluğunun kahramanlarıdır. Her birinin kendi silahı ve farklı dövüş yetenekleri var. Modlar sizi tek oyunculu veya iki oyunculu olarak çeşitli maceralara götürecek. Oyun sırasında, harita etrafında ortaya çıkan güçlendirmeleri almayı unutmayın. Bazı güçlendirmeler iyidir, ancak bazı güçlendirmeler kötüdür. İyi olanı seçtiğinizden emin olun. Bir arkadaşınızı arayın ve bu eğlenceli sopa savaşının keyfini birlikte çıkarın!
Talimatlar:
Oyuncu 1: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI"
Oyuncu 2: "OK TUŞLARI"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.