Hedef Oyunları → Çöp Adam Yüce Atıcı Oyunu

Çöp Adam Yüce Atıcı Oyunu
(İngilizce Adı: Stickman Supreme Shooter)
Tam Ekran Oyna
Çöp Adam Yüce Atıcı
Çöp Adam Yüce Atıcı Oyununun Açıklaması

Çöp Adam Yüce Atıcı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Hedef Oyunları kategorisinde yer alır.

Gerçek bir çöp adam nişancısı olarak yolculuğunuza başlamaya ve farklı ve tehlikeli seviyelerde düşmanlara karşı tüm gücünüzü kullanmaya hazır olun. Diğer çöp adamlara karşı savaşmalı ve onlara merhamet göstermemelisiniz. Savaş numaraları yaparken ve rakibiniz yok olana kadar fiziği kontrol ederken kurbanlarınızın tatlı çığlıklarını duyun. Savaşta yıldızları toplayın ve onları kılıç, balta ve çekiç gibi ölümcül silahlar satın almak için kullanın. Ağır makine rampaları, pompalı tüfekler ve bazukalar kullanarak düşmanları alt edin ve onlardan kaçınmak için gerçek ragdoll fiziğini kullanın.
Talimatlar:
WASD = hareket
Sol tıklama = ateş et
Sağ tıklama = kamerayı değiştir
U = Bazuka
R = yeniden yükle
C = çömelme
1 2 3 = silah değiştirGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.