Macera Oyunları → Striptiz Gece Kulübü Müdürü Oyunu

Striptiz Gece Kulübü Müdürü Oyunu
(İngilizce Adı: Striptease Nightclub Manager)
Tam Ekran Oyna
Striptiz Gece Kulübü Müdürü
Striptiz Gece Kulübü Müdürü Oyununun Açıklaması

Striptiz Gece Kulübü Müdürü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Striptiz Gece Kulübü Müdürü, gereksinimlerini karşılamak için gelen müşterilerle uğraşmak zorunda kalacağınız zaman yönetimi ve refleksleridir. Üst düzey çalışanlarınızdan birisini getirmeden önce “komutlarını” almak için onları yerleştirmeniz gerekir. Faturalarını getirmeyi unutma… peki, ne kadar para harcadıklarını görerek, çok büyük bir sorun olmamalı… Talimatlar: Altmış seviyeye geçin ve giderek büyüyen müşteri kitlesiyle ciddi şekilde basılıyor “sunulacak” olmak. Hızınızı ve yönetim yeteneğinizi bu arcade gibi oyunda test edin ve striptiz kulübünüzü başkentte ilk siz yapın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.