Yarış Oyunları → Tökezleyen Erkekler Maçı Oyunu

Tökezleyen Erkekler Maçı Oyunu
(İngilizce Adı: Stumble Boys Match)
Tam Ekran Oyna
Tökezleyen Erkekler Maçı
Tökezleyen Erkekler Maçı Oyununun Açıklaması

Tökezleyen Erkekler Maçı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Stumble Guy Match, birçok insanın çeşitliliğin heyecanını yaşaması için bir varyete oyunudur! Bir grup oyuncu, aynı arenada, her turda farklı oyun yöntemleriyle sizinle rekabet eder, standardı karşılamayan oyuncuları eleyin ve en son kazananı belirleyin!
Talimatlar:
WASD yön hareketini kontrol eder ve boşluk atlamayı kontrol ederGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.