Platform Oyunları → Tökezleyen Çocuklar Sürgülü Yapboz Oyunu

Tökezleyen Çocuklar Sürgülü Yapboz Oyunu
(İngilizce Adı: Stumble Boys Sliding Puzzle)
Tam Ekran Oyna
Tökezleyen Çocuklar Sürgülü Yapboz
Tökezleyen Çocuklar Sürgülü Yapboz Oyununun Açıklaması

Tökezleyen Çocuklar Sürgülü Yapboz Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Stumble Boys Sliding Puzzle adlı oyuna hoş geldiniz! Bu oyunda Stumble Boys'tan resimler içeren 12 bulmacanız var. Parçaları yerleştirmek için değiştirerek birleştirin. Değiştirmek için parçaları yukarı başka bir konuma sürükleyin. Bir seviye tamamlandı, bir sonrakine geçin. Her seviyede, onu tamamlamanız gereken sınırlı bir süreniz var.
Talimatlar:
Fareyi kullanın veya ekrana dokunun!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.