Macera Oyunları → Dublör Aşırı Oyunu

Dublör Aşırı Oyunu
(İngilizce Adı: Stunt Extreme)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Dublör Aşırı
Dublör Aşırı Oyununun Açıklaması

Dublör Aşırı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu muhteşem akrobasi oyununda saatle ve rakiplerinizle yarışın. Kir bisikletinizle sayısız numara yapın. Her şey dublörlerinizi göstermek ve ilk sıranızı almak için herkesi yenmekle ilgili. Sürmek!
Talimatlar:
İlk noktaya ulaşmak için bisikletinizi yarışın. Şerit değiştirmek için yukarı ve aşağı, bisikletinizi dengelemek için sola ve sağa kaydırma hareketlerini kullanın. Bisiklete binmek için cep telefonunuzu eğebilir veya dokunabilirsiniz.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.