Yap Boz Oyunları → Sudoku Ustası Oyunu

Sudoku Ustası Oyunu
(İngilizce Adı: Sudoku Master)
Tam Ekran Oyna
Sudoku Ustası
Sudoku Ustası Oyununun Açıklaması

Sudoku Ustası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Klasik sudoku - bir sayı bulmacası.
Oyunun amacı 9x9 alanını 1'den 9'a kadar sayılarla doldurmaktır, böylece aynı sütun, satır ve karede tekrarlanmazlar.
Bu oyun zihni eğitir, mantıklı düşünme ve dikkat geliştirir.
Sudoku Master'ın başlangıç seviyesinden uzmana kadar birçok seviyesi vardır! Sudoku çözme becerilerinizi geliştirin ve Sudoku Ustası olun!
Talimatlar:
Oyunun amacı, puanınızı yükseltmek ve Sudoku ustalığının zirvesine ulaşmak için başlangıçtan ustalığa kadar seviyeleri tamamlamaktır.
9x9 hücreli bir alan, her birine 1'den 9'a kadar sayılar girmeniz gereken 9 kareden oluşur. Ancak birkaç kurala uyulmalıdır:
1. Rakamlar bir karede tekrarlanmamalıdır.
2. Aynı sütunda sayılar tekrar edilmemelidir.
3. Rakamlar tek satırda tekrar edilmemelidir.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.