Sudoku III Oyunu | Bedava Zeka Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Dinozorlar Dünyası Gizli Yumurtalar II Ellie Fairytale Prenses Playheads Kafa Futbolu Tüm Dünya Kupası Ninja Eylem 2 Minicars Futbolu Sonsuz Heliks Atlama Madmen Yarışı Saygısız Canavar
Sudoku III Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Oyun yükleniyor...
Sudoku III Sudoku III Oyununun Açıklaması
Sudoku III Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Zeka Oyunları kategorisinde yer alır. Sudoku, üstün, hünerli ve seytani zekanizi ortaya çikaracak bir mantik bulmacasidir ve kesinlikle bagimlilik yapar. Üstelik bulmacayi çözebilmek için matematik dehasi olmaniza hiç gerek yoktur. Sudoku'nun kurallari son derece basittir; Zor Sudoku'larin çözümü bazen uzun sürmekle birlikte, zorluk derecesi ne olursa olsun çözüm yöntemi hep aynidir. Toplamda 9 x 9 = 81 kare olan kümelere 1'den 9'a kadar rakamlar yerlestirilir. Her bir rakam, 3 x 3 = 9 kareden olusan bloklarda da sadece bir kez bulunabilir. Bulmacayi tamamlamak için tabloyu öyle bir sekilde doldurmalisiniz ki dokuz kareden olusan her satir, her sütun ve her blok 1'den 9'a kadar bütün rakamlari içersin, hiçbir rakam tekrarlanmasin ve eksik kalmasin. Bazi rakamlar bulmacaya zaten yerlestirilmis olacaktir. Bu rakamlar ne kadar artarsa bulmaca o kadar kolaylasir. Iyi eglenceler..

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.