Erkek Oyunları → Süper Yarış 3D Oyunu

Süper Yarış 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Super Race 3D)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Süper Yarış 3D
Süper Yarış 3D Oyununun Açıklaması

Süper Yarış 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Erkek Oyunları kategorisinde yer alır.

Super Race 3D, erkekler için eğlenceli ve ücretsiz bir çevrimiçi eğlence oyunudur. Kalabalığın yürüyen merdivenler ve yollardan hedeflerine ulaşmasına izin vermelisiniz. Oyunda, kalabalığı tehlikeli bölgeden geçirmek için makul bir süre seçmeniz ve sonunda arabalara ulaşmanız gerekiyor. Gelen ve giden her türlü araçtan kaçınmaya çalışın, araçlara çarpmaktan ve insanları kaybetmekten kaçının. Gelin bize katılın ve meydan okumayı kabul edin!
Talimatlar:
Oynamak için fare veya dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.