Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Giysi Giydirme Oyunları → Süper Market Kasiyer Kız Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Şişe Çevirin Nokta Yakalamak Mücevher Eşleştirme Delüks Noktaları Birleştir Adem ile Havva: Hayalet Adem Sery Düğün Dolly Giydir Footyzag Yuvarlanan Top
Süper Market Kasiyer Kız Oyunu
(İngilizce Adı: Super Market Cashier Girl)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Süper Market Kasiyer Kız
Süper Market Kasiyer Kız Oyununun Açıklaması

Süper Market Kasiyer Kız Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Bir mağazanın çalışanlarına gelince profesyonel davranması önemlidir, bu yüzden bu elbise oyununda üç güzel kasiyerin üniformasına dikkat etmeniz gerekiyor. Önlüklerini takın ve işleri için uygun bir kıyafet bulmaya hazırlanın. Doğru kıyafet türünü oluştururken renklerle oynayın ve şık olun, görünümlerini kişiselleştirmek için bazı aksesuarlar da ekleyebilirsiniz.
Talimatlar:
Bu kızları fareyi kullanarak hazırlayın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.