Macera Oyunları → Süper Rakun Dünyası Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Prensesler Alışveriş Çılgınlığı Gökada Savunması Sebep Çağrısı Tatlı Astronomi: Kurabiye Macera ONO Kart Pizza Partisi Uzay Saldırısı İstilacı Tavuklar Fgp Çin Kartları (Mahjong)
Süper Rakun Dünyası Oyunu
Oyun yükleniyor...
Süper Rakun Dünyası
Süper Rakun Dünyası Oyununun Açıklaması

Süper Rakun Dünyası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Rakun kardeşler canavar tavuklar, akrepler ve diğer bazı yaratıklar dünyasında büyük bir maceraya atılıyor. Bu bölümde, yapmaları gereken, tüm mısırları hayvanlardan uzaklaştırarak toplamak ve mısırlar yapıldıktan sonra, ağaçların içi boş olan evlerine geri dönmeleri gerekiyor. Oyuncu sağlığı bittiğinde ve tamamen başarısız olduğunuzda oyun seviyelerinin içindeki kontrol noktalarından geçerek oyuna hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.
Talimatlar:
Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Taşı: “W, A, S, D”
Çekim: “F”
2. Oyuncu:
Taşı: “ok tuşlarını”
Çekim: “L”


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318