Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Spor Oyunları → Süper Futbol Yıldızları Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Bıçak Mücadelesi Bebek Hazel Backyard Parti Minesweeper.İo Canavar Şeker Daha Fazla Şeker Topla Neon Yolu Noel Baba'yı Uyandır Ladybug Lsurgery
Süper Futbol Yıldızları Oyunu
(İngilizce Adı: Super Soccer Stars)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Süper Futbol Yıldızları
Süper Futbol Yıldızları Oyununun Açıklaması

Süper Futbol Yıldızları Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Spor Oyunları kategorisinde yer alır.

Süper Futbol Yıldızları ile bir futbol yıldızı olma şansınız olabilir. Bu oyun gününüzü daha eğlenceli hale getirmek için burada. Oyunun başında, iki oyuncu, tek oyuncu ve turnuva modu olmak üzere üç tür oyun vardır. Talimatlar: Oynatıcınızı hareket ettirmek için dokunmatik yüzeyi veya fareyi kullanın. Oyuncuları sürükleyin, nişan alın ve hedefe doğru ateş edin. Keyfini çıkarın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.