Platform Oyunları → Tatlı Dükkanı 3D Oyunu

Tatlı Dükkanı 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Sweet Shop 3D)
Tam Ekran Oyna
Tatlı Dükkanı 3D
Tatlı Dükkanı 3D Oyununun Açıklaması

Tatlı Dükkanı 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Tatlı dükkanını kur ve gelmiş geçmiş en iyi tatlı satıcısı ol!
Dükkanınızı, bahçenizi inşa edin ve genişletin. Müşterilere hizmet edin, para kazanın, işçileri işe alın ve dünyaya neşe ve tatlılığı yayın.
Tatlı restoranınızı oluşturun ve müşterilerin harika tatlılarınızın tadını çıkarmasına izin verin.
Talimatlar:
WASD | Ok Tuşları | (Basılı tutun) Karakteri taşımak için Sol Fare Tıklama + Sürükleme
UI ile etkileşim kurmak için Sol Fare Tıklamayı kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.