Macera Oyunları → Kuyruklu Canavarlar Bulmaca Oyunu

Kuyruklu Canavarlar Bulmaca Oyunu
(İngilizce Adı: Tailed Monsters Puzzle)
Tam Ekran Oyna
Kuyruklu Canavarlar Bulmaca
Kuyruklu Canavarlar Bulmaca Oyununun Açıklaması

Kuyruklu Canavarlar Bulmaca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Bir yılan canavarı ile eğlenceli bir bulmaca oyunu.
Mantık yılanı, tahta bulmacaların ve görevlerin yerini alabilir. Yapboz oyunu. Yetişkinler ve çocuklar için oyun. Zeka gelişimi için şirin bir oyun. Erkekler ve kızlar için oyun. En iyi beyin jimnastiği oyunu 2022!
Talimatlar:
Her biri doğru yerde olacak şekilde yılan canavarları başından veya kuyruğundan çekin.
Canavarları sahada hareket ettirmek için parmağınızı/fare imlecinizi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.