Dövüş Oyunları → Tank Savunucusu Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Kalpler Piksel Mücadelesi 3 Kart Monte Ananas Kalemi Delüks Çocuklar Gizli Nesne Eliza Noel Gecesi Çok Oyunculu Pong Mücadelesi Bilmecenin Güzellik Manzarası
Tank Savunucusu Oyunu
Oyun yükleniyor...
Tank Savunucusu
Tank Savunucusu Oyununun Açıklaması

Tank Savunucusu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır.

Tank savunucusu - Bu onların topraklarının düşman işgalcilerinden savunması ile ilgili bir oyundur, bu güzel oyunda bir süper tankı kontrol edersiniz, asıl görev bölgenizi düşman uçakları ve bombalardan mümkün olduğunca uzun süre korumak ve kutuları toplamaktır. yenileyen sarf malzemeleri, askeri kargo uçaklarınız. Mümkün olduğu kadar uzun süre tutun ve gerçek bir tankçı olduğunuzu gösterin!
Talimatlar:
PC kontrolleri tankı: sol ve sağ ok tuşları veya alternatif olarak, A ve D tuşları.
Touch Control tüm tarayıcılarda ve tüm mobil cihazlarda çalışır!


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318