Basketbol Oyunları → Musluk Daldır Basketbol Oyunu

Musluk Daldır Basketbol Oyunu
(İngilizce Adı: Tap Dunk Basketball)
Tam Ekran Oyna
Musluk Daldır Basketbol
Musluk Daldır Basketbol Oyununun Açıklaması

Musluk Daldır Basketbol Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Basketbol Oyunları kategorisinde yer alır.

Sonsuz Tap Dunk Basketbol oyunu. Topu sepet halkasına vurmak için zamanınız olsun, topun sepet halkasına değmemesi için ıslık kombinasyonları yapın. Başarıların kilidini açarak topları alın.
Tap Dunk Basketball, basit kuralları ancak karmaşık kontrolleri olan ve topu pota çemberine sokmanız gereken sonsuz bir oyundur.
Kontrolün karmaşıklığı, topun çembere tam olarak çarpması için doğru atış anını tahmin etme ihtiyacında yatmaktadır. Tek bir dokunuşla, top her zaman çembere doğru belirli bir yüksekliğe uçar. Topu daha yükseğe atmak için birkaç kez dokunun. Zamanla top kontrolüne ve fiziğe alışacaksınız.
Daha fazla puan kazanmak için (yüzüğü dokunmadan) tutarlı sallamalar yapın. Dizideki ilk hışırtı 2 puan değerinde, 2x 3 puan değerinde, 3 4 puan değerinde vb.
Başarılar kazanarak mevcut tüm top kaplamalarının kilidini açın.
İyi şanlar!
Talimatlar:
Topu yukarı atmak için dokunun. Birkaç kez basıldığında, top daha yükseğe uçacaktır. Topu yalnızca dokunarak kontrol edebilirsiniz, parmağınızı/imlecinizi tutmanıza veya kaydırmanıza gerek yok, sadece dokunun.
Kombo: Daha fazla puan kazanmak için arka arkaya (yüzeye dokunmadan) temiz atışlar yapın!
İyi şanlar!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.