Flash → Taksi Sürücüsü Simülatörü Oyunu

Taksi Sürücüsü Simülatörü Oyunu
(İngilizce Adı: Taxi Driver Simulator)
Tam Ekran Oyna
Taksi Sürücüsü Simülatörü
Taksi Sürücüsü Simülatörü Oyununun Açıklaması

Taksi Sürücüsü Simülatörü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Taksi Şoförü Simülatörü, taksi direksiyonunun arkasında sürükleyici bir deneyim sunuyor. Uygun bir taksi şoförü olabilmek için Çalışma Modunun 80 seviyesini 3 sarı yıldızla tamamlayın. Mavi yön göstergelerini takip edin, yolcuları alın ve verimli bir şekilde gidecekleri yere ulaştırın. Zaman kazanmak için direksiyonu çevirmeden önce yavaşlayın. Para kazandıkça garajdaki diğer 9 arabayı da almayı unutmayın! Serbest modda daha uzağa gidin ve benzin istasyonlarında yakıt için ödeme yapın. Seviye ilerlemeden müşterilere hizmet vermeye devam edin.
Talimatlar:
PC'de
Ok tuşları = hareket et
Diğer işlevler = ekrandaki düğmelere dokunun
Mobil Cihazda
Ekrandaki düğmelere dokununGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.