Giysi Giydirme Oyunları → Prizma Şehri Dedektifleri Oyunu

Prizma Şehri Dedektifleri Oyunu
(İngilizce Adı: The Prism City Detectives)
Tam Ekran Oyna
Prizma Şehri Dedektifleri
Prizma Şehri Dedektifleri Oyununun Açıklaması

Prizma Şehri Dedektifleri Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

"Prism City Detectives" ile canlı bir maceraya atılın ve monokrom şehirlerini yeniden renklendirmek için Luna, Ruby, Skye, Willow, Daisy, Violet ve Lumi'ye katılın! Kayıp Gökkuşağı Cevherini bulmak ve birliğin tonlarını geri getirmek için göz kamaştırıcı giydirme seviyelerini keşfedin ve gizli nesnelerin gizemlerini çözün.
Talimatlar:
Giydirme ve gizli nesne seviyeleri için tıklayın. Farklı renkteki mücevherleri bulun, onları ışıltılı bir Gökkuşağı Cevheri olarak birleştirin ve Prism City'nin büyülü dönüşümüne tanık olun. Prism City Detectives ile rengi ve uyumu yeniden sağlayın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.