Giysi Giydirme Oyunları → Tiktok Dansı Oyunu

Tiktok Dansı Oyunu
(İngilizce Adı: TicToc Dance)
Tam Ekran Oyna
Tiktok Dansı
Tiktok Dansı Oyununun Açıklaması

Tiktok Dansı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

TicToc Dans ekibi büyülemek için kuruldu ve sosyal medya takipleri bunu kesinlikle kanıtlıyor. Kısa video hesaplarını başlatmak için popüler blogcuları tek bir çatı altında topladılar. Ve şimdi TicToc Dans ekibi, müzikleri ve danslarıyla milyonların kalbini kazanmaya hazır. Blogger kızlar için modaya uygun makyaj, saç modelleri ve fiyonklar seçin. Görünümünüzü aksesuarlarla tamamlamayı unutmayın! Modanın tadını çıkarırken, dans ederken ve kısa TicToc videoları çekerken eğlenin!
Talimatlar:
En iyi iki arkadaş, sosyal ağlar için kısa bir dans videosu kaydetmek istiyor. Ancak bu video çekimi için iyi hazırlanmanız gerekiyor. Oyunun sonunda kız arkadaşlar size kısa danslarını gösterecekler. Dansın bir parçası PNG görüntüsü olarak kaydedilebilir. Oyun aygıtına bağlı olarak, kontrol için bir bilgisayar fare tıklaması veya dokunmatik ekranlara basit bir dokunuş kullanılır.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.