Macera Oyunları → Kaplan Simülatörü 3D Oyunu

Kaplan Simülatörü 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Tiger Simulator 3D)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Kaplan Simülatörü 3D
Kaplan Simülatörü 3D Oyununun Açıklaması

Kaplan Simülatörü 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Kaplanlar en güzel ve güçlü hayvanlardan biridir. Bu oyunda, kaplanlardan biri için oynayacaksınız. Geniş bir kaplan ailesi yaratabilir, açık dünyayı gezebilir ve çeşitli görevleri gerçekleştirebilirsiniz. Kendi kaplanınızı oluşturun ve macera aramaya başlayın. Hayvanları avla, bir aile kur, kaplanı ve aile üyelerini geliştir. Farklı işler yapın ve daha güçlü olun.TIGER AİLESİ Başka bir kaplan bulursanız, bir aile yaratabileceksiniz. Karakterin gelişmesiyle çocuk edinme fırsatı ortaya çıkıyor. 4 çocuğa kadar yapabilirsiniz. Aileniz savaşta ve avlanmada size yardımcı olabilir. Her aile üyesini iyileştirmek için bir fırsat var. Bunu yapmak için, yiyecek toplamak ve toplamak, ardından çocukları veya eşinizi beslemek gereklidir. TIGER ÖZELLEŞTİRME Kaplanın görünümünü istediğiniz gibi özelleştirin. Seçebileceğiniz birkaç kaplama var. Ayrıca, eşiniz ve çocuklarınız için kaplamaları kişiselleştirebilirsiniz. Komik şapka hayranları için farklı şapka giyme imkanı var! YÜKSELTMEK Aile üyelerinin bireysel özelliklerini ve ailedeki tüm kaplanları etkileyen özellikleri bir kerede geliştirmek için bir fırsat. Karakterleri geliştirmeyi unutma! Görev yapma ve avlanma deneyimini yaşayın. Bir seviye aldıktan sonra, karakter onu saldırı, enerji veya yaşam noktalarına harcayabilir. Ayrıca hızınızı arttırmanıza, daha fazla yiyecek toplamanıza, oyunda aksiyonlar için daha fazla kaynak elde etmenize, vb. İzin veren özel beceriler de var. ÇEŞİTLİ YARATICILAR Bazıları huzurlu, bazıları ise çok tehlikelidir. Ayrıca, kaplanlar tehlikeli patronlarla savaşacaklar. Bazen hayvanları avlamanız, bazen eski eserler aramanız ve bazen eğlenerek havai fişek atmanız gerekebilir. Görev karakterlerinin sizden ne isteyeceğini asla bilemezsiniz. Bizi Twitter'da takip edin: https: //twitter.com/CyberGoldfinchTiger Simulator 3D! 'De eğlenceyi izleyin!
Talimatlar:
“Sol fare düğmesi” saldırmak, “kaydırmak”Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.