Platform Oyunları → Torn Pics Yapboz Cadılar Bayramı Oyunu

Torn Pics Yapboz Cadılar Bayramı Oyunu
(İngilizce Adı: Torn Pics Jigsaw Halloween)
Tam Ekran Oyna
Torn Pics Yapboz Cadılar Bayramı
Torn Pics Yapboz Cadılar Bayramı Oyununun Açıklaması

Torn Pics Yapboz Cadılar Bayramı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Tron Pics Jigsaw Halloween, klasik yapboz oyununun farklı bir tadı. Orijinal resmi oluşturmak için resmin yapboz parçalarını düzenleyin. Oyunlarda 2 mod bulunmaktadır. Her modun 36 seviyesi vardır. Bir seviyeyi zaman sınırları içinde tamamlamanız gerekir.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için herhangi bir işaretleme (fare, dokunmatik yüzey vb.) cihazı kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.