Dövüş Oyunları → Toplam Geri Tepme Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Taco Bar İnanılmaz Prenses Boyama Kitabı Domino Deluxe Helikopter Boyama Hamilelik Alışverişi Popstar Ürkütücü Süper Kahraman Prensesler Çiviler Salon Çöp Adam Paten 360 Epik Şehir
Toplam Geri Tepme Oyunu
Oyun yükleniyor...
Toplam Geri Tepme
Toplam Geri Tepme Oyununun Açıklaması

Toplam Geri Tepme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır.

Gün geldi ve robotlar dünyayı ele geçiriyor! RoboCorp'un kötü fabrikasına sızan, geri saldırmaya hazır olan bir kahramanlar ekibine komuta ediyorsunuz. İnanılmaz çeviklik ve güçlü silah ateşinizle, düşman robotların dalgasından sonra dalgayı yenmeniz ve 30 patlayıcı eylem seviyesine geçmeniz gerekecek. Yeni karakterler satın almak için para toplayın .. Eski Rick: Tecrübeli liderimiz, bazı ciddi geri dönüşümler yapmaya hazır.Mad Clark: Saçma sapan, çok haşlanmış usta komandoJohnny B .: O bir çaylak olabilir, ama doğru silahla Yöneteceğine emin olabilirsin. Red O'Neal: Patlayıcı mizaçlı yıkım uzmanımız. McKein: Birisi arızalanan teknolojiyle nasıl başa çıkılacağını bilirse, askeri mühendisimiz McKlein'dir. Michelle: Eğitimli bir dövüş sanatçısı olarak bile, büyük silah kullanmaya çok çekingen değil. Ops .: Konvansiyonel olmayan savaşta anonim bir uzman, gizemli ve ölümcül. -Yeni silahları keşfet ve hangisinin oyun tarzına uyduğunu öğren. -Gece açılmaz sonsuz Yaşam Modunda yeteneklerini test et.-Aksiyon dolu, bağımlılık yaratan bir meydan okuma!
Talimatlar:
- Ateş etmek / atlamak için Sol / Sağ Ok tuşlarını kullanın.


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318