Yarış Oyunları → Trafik Sıkışıklığı 3D Oyunu

Trafik Sıkışıklığı 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Traffic Jam 3D)
Tam Ekran Oyna
Trafik Sıkışıklığı 3D
Trafik Sıkışıklığı 3D Oyununun Açıklaması

Trafik Sıkışıklığı 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Kendinizi hayatınızın en çılgın ve heyecan verici yarış oyununa hazırlayın. Kontrol noktalarına zamanında ulaşmayı deneyebilir, belirli bir süre içinde belirli sayıda nokta atabilir, belirli bir süre içinde belirli bir mesafe kat edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Yani biraz eğlence ve heyecan istiyorsanız, kemerlerinizi bağlayın ve Trafik Sıkışıklığı 3D oynayın!
Talimatlar:
WASD veya Ok tuşlarıGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.