Yarış Oyunları → Tünel Koşucu Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Milk Crate Mücadelesi Roloong Aç Köpekbalığı Arena İrade Kahraman Online Okul Örgülü Saç Modelleri Otobüs Yapboz Triple Jack Hex Yapboz
Tünel Koşucu Oyunu
(İngilizce Adı: Tunnel Runner)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Tünel Koşucu
Tünel Koşucu Oyununun Açıklaması

Tünel Koşucu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Nihai tünel koşucusu olmak için gerekenlere sahip misiniz? Yolunuza çıkan her şeyden kaçınarak 1000'den fazla farklı tünelde inanılmaz yüksek hızlarda yarışın.
Özellikleri:
- Sonsuz tüneller
- Her şeyden kaçınarak tünellerde ve borular boyunca yarışın
- Merhamet kalkanları çünkü biz o kadar kötü değiliz
- Sizi ayakta tutmak için aşamalı zorluk sistemi
Talimatlar:
Masaüstünde döndürmek için imleç tuşlarını ve çevirmek için boşluk çubuğunu kullanın. Om mobile döndürmek için ekranın kenarlarına dokunun. Tüm engellerden kaçının, kalkan güçlendirmeleri toplayın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.