Dövüş Oyunları → Bize Ordu Komandoları : Elite Komando Savaş Oyunu

Bize Ordu Komandoları : Elite Komando Savaş Oyunu
(İngilizce Adı: US Army Commando : Elite Commando War)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Bize Ordu Komandoları : Elite Komando Savaş
Bize Ordu Komandoları : Elite Komando Savaş Oyununun Açıklaması

Bize Ordu Komandoları : Elite Komando Savaş Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır.

Birden fazla keskin nişancı ve çevrimdışı çekim görevi oynayacağınız Commando Shooting Battle War 3D gibi aksiyon dolu oyunların en iyilerine hoş geldiniz. Atış oyunları kategorisinde komando silahı atış oyunları oynamayı gerçekten seviyorsanız, neye ihtiyacınız olduğunu bilmemiz gerekir. Bu dünyanın en iyi aksiyon ve yeni macera atış oyunlarında bir numaralı komando olmak için tüm atış görevlerini tamamlamanız gerekiyor.
Talimatlar:
1 Oyuncuların seçebileceği çeşitli saldırı tüfekleri ve gizli silahlar
2 resim gerçek
3 radar azaltma ve hedeflemeye göre
4 gerçek dövüş deneyimi, zengin dövüş eylemi ve dövüş sesi
5 En İyi Birinci Şahıs Çekim Kontrol Deneyimi
6 savaşa katılGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.