2 Kişilik Oyunlar → Ubisoft Herşey Yıldızı Patlatma Oyunu

Ubisoft Herşey Yıldızı Patlatma Oyunu
(İngilizce Adı: Ubisoft All Star Blast!)
Tam Ekran Oyna
Ubisoft Herşey Yıldızı Patlatma
Ubisoft Herşey Yıldızı Patlatma Oyununun Açıklaması

Ubisoft Herşey Yıldızı Patlatma Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde yer alır.

Oyuncuları efsanevi Ubisoft oyun referanslarıyla dolu kral boyutlu çok oyunculu haritalara iten benzersiz UBISOFT-crossover Arcade Party oyunu, 100 oyuncuya kadar klasik atari oyunlarından ilham alan çeşitli komik ve enerjik mini oyunlarda rekabet edebilir ve kilidini açabilir. Güçlü Ubisoft klasik karakterlerinden oluşan bir koleksiyon geliştirmek için karakterler, beceriler ve görünümler
Talimatlar:
Tuş takımı:
Hareket etmek için oklar
Bombayı yerleştirmek için boşluk tuşu
Fare:
Oynamak İçin DokununGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.